English   |   Deutsch   |   По русски      

Naujienos

Kaip mus rasti

Liepos 1 – rugsėjo 30 dienomis kviečiame Jus dalyvauti orientavimosi sporto žaidime ATRASK NERINGĄ SU „ŠKODA“

Orientavimosi sporto parkai – puiki pramoga aktyvaus laisvalaikio mėgėjams. Nepasiklysti Jums padės tikslūs žemėlapiai ir vietovėje įrengti stacionarūs punktai su specialia kortelių žymėjimo sistema - komposteriais. Unikalūs orientavimosi sporto parkai, įrengti jau visose Neringos gyvenvietėse, kviečia pažinti Kuršių nerijos nacionalinį parką ištisus metus.

(2013 07 02)   Skaityti >>


Vietų rezervacija teritorijoje

Norime informuoti, jog pavienėms palapinėms/kemperiams/autokaravanams vietų teritorijoje nerezervuojame. Dažniausiai laisvos vietos turime pakankamai. Visiems svečiams siūlytume paskambinti telefonu maksimum 1-2 dienos prieš Jūsų viešnagę.

(2013 06 27)   Skaityti >>


Vasaros sezoną pradėjo Nidos kempingo kiniečių restoranas

Šiandien atsidarė Nidos kempinge veikiantis kiniečių restoranas!

(2013 05 17)   Skaityti >>


Rusijos aviakompanija „RusLine“ nuo 2013 m. birželio 16 d. vėl vykdys reguliarius skrydžius maršrutu Maskva–Palanga–Maskva

Informuojame, kad Rusijos aviakompanija „RusLine“ nuo 2013 m. birželio 16 d. vėl vykdys reguliarius skrydžius maršrutu Maskva–Palanga–Maskva.

(2013 04 16)   Skaityti >>


Pramogaukite, ilsėkitės ir sutikite įsimintiniausias įmonės ir šeimos šventes Nidos kempinge!

Visiems pavargusiems nuo miesto šurmulio Nidos kempingas geriausia vieta ne tik pailsėti ir praleisti savaitgalį su šeima, bet ir sutikti svarbiausias gyvenimo šventes. Mūsų darbštus ir draugiškas kolektyvas surengs Jums mielą ir šiltą šventę! Be vargo suorganizuosime banketą, furšetą ar kitokį pobūvį. Nakvynei siūlomi šiuolaikinio dizaino erdvūs apartamentai.

(2012 10 05)   Skaityti >>


Atvykę į Klaipėdą persikelkite keltu Klaipėda - Smiltynė, kuris kelia į Kuršių Neriją. Jei vykstate su automobiliu, naudokitės keltu, kuris randasi adresu Nemuno g. 8, Klaipėda.

Persikėlę į Smiltynę važiuokite 50 km keliu, vedančių į Nidą (Nr.167). Pasiekę Nidą, trečiajame įvažiavime nuo Klaipėdos sukite į kairę. Toliau sekite kelio ženklus “Nidos kempingas”.

Nidos kempingos darbo laikas:

Pirmadienis - Sekmadienis: 8.00 - 23.00 val.


Visos teisės saugomos © 2006. Sprendimas: Interneto vetainių kūrimas